Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Lajme

Lajmet e reja
Emėrimi i ministrit tė Shėndetėsisė, sot takohen Zaev, Ahmeti dhe Sela
Emėrimi i ministrit tė Shėndetėsisė, sot takohen Zaev, Ahmeti dhe SelaNė lidhje me emėrimin e ministrit tė ri tė Shėndetėsisė, siē bėri tė ditur kryeministri i Maqedonisė, Zoran Zaev gjatė takimit tė tij nė Kosovė, me partitė koalicionuese, Bashkimin Demokratik pėr Integrim dhe Aleanca pėr Shqiptarėt do tė takohet sot nė Shkup pas kthimit tė tij nga...
Mediat greke: Maqedonia do tė quhet “Maqedonia e re”, ja ēfarė thotė Zaev
Mediat greke: Maqedonia do tė quhet “Maqedonia e re”, ja ēfarė thotė ZaevMediat greke nxorėn informata se “Maqedonia do tė ketė emėr tė ri “Maqedonia e re”“, nė lidhje me kėtė kryeministri i Maqedonisė, Zoran Zaev pas takimi tė tij me homologun e tij kosovar, Ramush Haradinaj ka vlerėsuar se propozimi qė Maqedonia tė quhet “Maqedonia e re” ėshtė propozim i mediav...
Paraburgim pėr “shpėtimtarin” e Ziadin Selės, Abdylfetah Alimin
Paraburgim pėr “shpėtimtarin” e Ziadin Selės, Abdylfetah AliminGjykata Penale ka caktuar paraburgim 30-ditor pėr ish sigurimin e Kuvendit tė Maqedonisė, Abdylfetah Alimi i cili nė opinion u bė i njohur pasi qė kishte shpėtuar deputetin e koalicionit Aleanca pėr Shqiptarėt, Ziadin Selėn, njofton Portalb.mk.<...
Aksident zinxhir nė rrugėn Kėrēovė - Gostivar , 9 tė lėnduar
Aksident zinxhir nė rrugėn Kėrēovė - Gostivar , 9 tė lėnduarNėntė persona prej tė cilėve njėri nė gjendje tė rėndė ėshtė bilanci i njė aksidentin zinxhir i tre automjeteve qė dje rreth orės 17 e 30 minuta ka ndodhur nė rrugėn interurbane Gostivar – Kėrēovė, informoi zėdhėnėsi i SPB-sė Tetovė, Marjan Josifovski.
Shqipėri, arrestohen tre futbollistė shqiptarė !
Shqipėri, arrestohen tre futbollistė shqiptarė !Tre lojtarė tė ekipit tė futbollit tė Kėlcyrės kanė rėnė nė pranga pasi akuzohen se kanė dhunuar gjyqtarin e ndeshjes.
Njoftimi i Policisė:
Godasin pėr shkak tė detyrės gjyqtarėt e ndeshjes, arrestohen nė flagrancė tre lojtarė tė ekipit tė futbollit Kėlcyra.
Rusėt “arrijnė” nė Kosovė !
Rusėt “arrijnė” nė Kosovė !Rusia ka filluar aksionin e ndihmave pėr fėmijėt serbė tė fshatrave serbe tė Kosovės nė jug nėpėrmes Kishės sė Graēanicės. Pėrfaqėsuesit serbė tė fshatrave ndihmėn ua atribuojnė “lidhjeve tė thella”, qė serbėt e Kosovės kanė tradicionalisht me Rusinė, ndėrsa shqiptarėt vlerėso...
Lexoni dhe qeshni! Kėta janė fshatrat me emrat mė tė pisėt nė Shqipėri
Lexoni dhe qeshni! Kėta janė fshatrat me emrat mė tė pisėt nė ShqipėriToponimet e vendeve janė gjithnjė interesant nėse merren pėr studim apo nga rrėnja qė krijon emrin e tyre.
Nė Shqipėri dhe Kosovė ka disa fshatra me emra nga mė tė ēuditshmit dhe nuk ėshtė pėr t’u habitura duke parė tranzicionin politik dhe historikun nėp...
Dorėhiqet Gruevski. Kryetari i ri i VMRO-sė zgjedhet mė 23 dhjetor
Dorėhiqet Gruevski. Kryetari i ri i VMRO-sė zgjedhet mė 23 dhjetorPer momentin eshte duke u mbajtur mbledja e komitetit qendror te VMRO DPMNE-se dhe sipas burimeve brenda partiake te siguruara nga InfoShqip eshte pranuar edhe doreheqja e Gruevskit, dhe me detyren si kryetar deri ne kongresin e 23 Dhjetorit do te udheheq sekretari Muc...
Maqedonia nė mesin e 10 vendeve me paga mė tė ulėta nė Europė
Maqedonia nė mesin e 10 vendeve me paga mė tė ulėta nė EuropėMaqedonia ėshtė nė mesin e dhjetė vendeve me paga mė tė ulėta nė Evropė, sipas njė studimi nga qendra analitike e Ukrainės. Nė radhė tė parė nė listė ėshtė Ukraina, ku pagat e punėtorėve lėvizin rreth 190 euro dhe janė mė tė ultat nė Evropė. Mes dhjetė vendeve me paga tė ulta janė Serbia, B...
Aksident trafiku ndėrroi jetė njė 24-vjeēar !
Aksident trafiku ndėrroi jetė njė 24-vjeēar !Njė djalosh njėzet e katėr vjeēar ka humbur jetėn nė mėngjesin e sotėm nė autostradėn Negotinė-Gjevgjeli. Siē informoi pėr MIA-n Veroljub Dodevski, zėdhėnės i SPB Veles, aksidenti ka ndodhur rreth orės 3:30, te vendi i quajtur “Arsova Llaka”.
“Nė aksident janė pėrfshirė njė ...Fotot e rastit
Njė ndėr rrugėt e Kėrēovės Kercova panoram gusht 2012 3
Temat e fundit nė forum
Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

GRATIS SHPALLJE
Title Price Date Location
Detektiv Privat
Shitet: Detektiv Privat 2017/11/15
KENI NEVOJĖ PĖR HELPIN FINANCIAR?
Shitet: KENI NEVOJĖ PĖR HELPIN FINANCIAR? 60000.00 Euro 2017/11/6
oferta urgjente e parave tė biznesit aplikohen tani
Shitet: oferta urgjente e parave tė biznesit aplikohen tani 1000000.00 Euro 2017/11/6
2% Kredi Oferta nga 15,000 € nė 15 milion euro
Shitet: 2% Kredi Oferta nga 15,000 € nė 15 milion euro 11.00 Euro 2016/6/7 6554 D
MDS - Selimi
Shkėmbim: MDS - Selimi 2016/4/5 6102 Malters
Financimi nė dispozicion kėtu
Shitet: Financimi nė dispozicion kėtu 50000000.00 Euro 2015/11/4 44 Ss
Durmo Tours
Shitet: Durmo Tours 2015/4/10 5013 Gostivar
Shitet: MERCEDES 220 CDI 4500.00 Euro 2013/7/16 7256 Kercove
Bmw 1.8 benzin 1998
Shitet: Bmw 1.8 benzin 1998 4500.00 Euro 2013/4/29 6250 Kercove
Mp3 tė reja

Reklama
center>
Mp3 Arkivi
Lojra Online
Proverba
Rezultati mė i rendėsishėm i ēdo arsimimi ėshtė njohja e vetėvetes.
E. Fisheri

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.